Hiding? No Truth & Happiness:

You will never know the reality while hiding yourself with a nick name/life.. If you want to feel secure, don’t forget people you face also want to feel secure too. They wouldn’t like to tell about their lives to you, wouldn’t be open to you.. With all big lies so close to you, life is already fake and people who want to be friends, supporting are paying this so expensively. Not changing your environment radically, being attached to fakeness, how can you force others to open up to you behind your nick? This is unbalanced an unfair..

In life, people hide behind lies too.. Status, money, fame worries make some live unhappy lives.. Keeping all should be result of productivity first of all. And if there is no productive person around you and most of your environment is full of “eaters", it’s time to renew them.. Also time to live the life you miss, instead of taking a sip of it with a nick and turning back to mud again..

Truth & Happiness are brothers, should be the aim first..

Fulya Öztürk  http://www.fulyaozturk.com/fulya-ozturk
Consultants: http://www.fulyaozturk.com/consultants-danismanlar/c/304
All Services: http://www.fulyaozturk.com/all-services-tum-hizmetler

 

Saklanmak? Gerçek & Mutluluk Yok:

Takma isim/hayatla kendinizi saklarken gerçekliği asla öğrenemezsiniz... Kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız, karşınızdaki insanların da kendisini kendilerini güvende hissetmek istediğini unutmayın. Kendi hayatlarından bahsetmek istemeyeceklerdir, size açılmayacaklardır. Size bu kadar yakın tüm büyük yalanlarla, yaşam zaten sahte ve arkadaşınız olmak, desteklemek isteyenler bunun bedelini ağır ödüyorlar.  Radikal bir şekilde çevrenizi değiştirmeden, sahteliğe bağlılıkla, sahtelik ardında başkalarını size açılmaya nasıl zorlayabilirsiniz? Bu dengesiz ve haksızca...

Yaşamda, insanlar yalanlar ardına da gizleniyor... Statü, para, ün kaygıları bazılarının mutsuz hayatlar yaşamasına sebep oluyor. Bunları kalıcı kılmak en başta üretkenlik sonucu olmalı. Ve çevrenizde hiç üretken biri yoksa ve çevrenizin çoğu da “yiyiciler”le doluysa, onları yenilemenin zamanı geldi. Ayrıca, sahtelik arkasına saklanarak bir yudum almak ve çamura geri dönmek yerine, özlediğiniz yaşamı yaşamanın da zamanı..

Gerçek & Mutluluk kardeştir, ilk amaç olmalıdır...


Fulya Öztürk  http://www.fulyaozturk.com/fulya-ozturk
Consultants: http://www.fulyaozturk.com/consultants-danismanlar/c/304
All Services: http://www.fulyaozturk.com/all-services-tum-hizmetler

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.